Czyszczenie dywanów i wykładzin – Elite-Clarity spod Nowego Sącza zaprasza do współpracy

Prowadzenie sklepu z artykułami higienicznymi i maszynami myjącymi, a także wykonywanie prac jako firma sprzątająca w okolicach Nowego Sącza – to tylko część z naszych rozległych działań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ponadto proponujemy również pranie wykładzin i dywanów z użyciem profesjonalnych antyalergicznych środków czystości, które mają niezbędne atesty oraz dedykowanych maszyn. Gwarantujemy skuteczność, atrakcyjne ceny, a także optymalne terminy. Na czym dokładnie polega ten rodzaj usługi?

Proces czyszczenia dywanów i wykładzin – krok po kroku

Warto na wstępie zaznaczyć, że pielęgnowanie powierzchni za pomocą zwykłego odkurzacza na sucho jest konieczne, jednakże w dłuższej perspektywie czasowej powinno być uzupełnione o regularne pranie dywanów – czyli nic innego jak czyszczenie na mokro z użyciem odpowiednich środków czystości oraz maszyn myjących. Cena usługi, jaką proponujemy, jest niezwykle atrakcyjna, jeśli przeanalizujemy ją pod kątem wykonywanych czynności, jakości, a także końcowego stanu dywanu lub wykładziny.

Podstawowe etapy prania dywanów wykonywane przez naszą firmę to:

  1. Trzepanie – bardzo ważną czynnością przed praniem jest usunięcie zabrudzeń, które są nierozpuszczalne w wodzie. Bardzo wiele firm zajmujących się praniem dywanów pomija ten etap, nie wiedząc, że ponad ¾ zabrudzeń występujących w dywanie czy wykładzinie jest nierozpuszczalna.
  2. Odkurzenie, podniesienie i rozczesanie runa dywanu.
  3. Wstępne usunięcie największych plam, gum do żucia, wosku, plasteliny, smaru itp.
  4. Rozpuszczenie chemiczne pozostałego brudu – wykorzystujemy do tego tzw prespraye, czyli atestowane profesjonalne środki czystości, których zadaniem jest oddzielenie od włókien tkaniny wszelkich występujących zabrudzeń, bakterii i roztoczy.
  5. Mechaniczne czyszczenie za pomocą szorowarki z odpowiednio dobraną głowicą czyszczącą, dzięki której chemia dotrze w każde miejsce na dywanie, a także wspomoże oddzielanie brudu od włókna.
  6. Końcowe usunięcie brudu – przy użyciu ekstraktora (piorącego odkurzacza profesjonalnego) dokładnie wypłukującego wcześniej rozpuszczone zabrudzenia i pozostałości po środkach chemicznych.
  7. Zaczesanie dywanu w jednym kierunku.
  8. Suszenie.

Dzięki powierzeniu czyszczenia dywanów i wykładzin firmie Elite-Clarity z okolic Nowego Sącza masz pewność, że prace zostaną wykonane niezwykle rzetelnie, a dywan lub wykładzina, znów będą czyste oraz pozbawione bakterii i roztoczy. Dbamy o to, aby Twoja własność nie została zniszczona, np. przez źle dobrany proces czyszczenia bądź zastosowanie niewłaściwej chemii do prania dywanów i wykładzin. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus