O nas

HISTORIA FIRMY

Firma Elite-Clarity powstała w 2008 r. jako firma sprzątająca. W trakcie jej prowadzenia rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż chemii profesjonalnej, artykułów higienicznych, akcesoriów oraz maszyn do sprzątania. To pozwala nam na świadczenie usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen na rynku.

W 2010 r. zwiększyliśmy zakres naszych działań o wypożyczalnie maszyn czyszczących, by każdy, nawet w domu przy niewielkich kosztach i nakładzie sił, mógł osobiście wykonać usługę.

MISJA

Przyjęta strategia firmy oparta jest na świadczeniu doskonałej jakości usług Naszym Klientom. Oferta jaką proponujemy ustalana jest w sposób indywidualny,
„szyta na miarę Państwa potrzeb”.

Elite-Clarity – profesjonalna firma sprzątająca z okolic Nowego Sącza

Ład i porządek w przestrzeni, w jakiej funkcjonujemy, ma ogromne znaczenie. Przede wszystkim stanowi wizytówkę danego miejsca – prywatnego domu, przedsiębiorstwa, czy obiektu handlowego. Firma sprzątająca Elite-Clarity powstała w 2008 r., jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie Klientów na profesjonalne sprzątanie powierzchni biurowych, domów po remoncie, budów i placówek handlowych. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Nawojowa w bliskiej okolicy Nowego Sącza.

Sprzątanie pobudowlane i wiele więcej

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą sprzątającą oferującą szeroki zakres usług. Dzięki bogatej ofercie, w ciągu wielu lat działalności obsłużyliśmy setki Klientów nie tylko z Nowego Sącza, ale także z okolicznych miejscowości. Proponujemy sprzątanie pobudowlane, powierzchni biurowych oraz instytucji, a także placówek handlowych i usługowych. Firma nasza oferuje również pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerek. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem do sprzątania budynków, m.in. skutecznymi środkami czystości pochodzącymi od renomowanych producentów CLINEX, FORLUX, POLCHEM, BUZIL, CLEANPRO, BARLON oraz profesjonalnymi szorowarkami, automatami szorująco-zbierającymi, myjkami ciśnieniowymi, odkurzaczami przemysłowymi i piorącymi. Takie zaplecze, jak również wykwalifikowana kadra pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Hurtowa sprzedaż środków czystości i wypożyczalnia maszyn

Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych zleceń, nasza firma zyskała bardzo dobrą pozycję w branży. Pozwoliło nam to na poszerzenie oferty o akcesoria do sprzątania, automaty szorujące, profesjonalną chemię sprzątającą, a także o wypożyczalnię maszyn czyszczących. Obecnie Elite-Clarity to także sklep z artykułami higienicznymi i maszynami myjącymi, w którym bez trudu znajdziesz wyposażenie firm sprzątających godne polecenia oraz zakupisz je w konkurencyjnych cenach. Firma nasza oferuje również szkolenia na temat profesjonalnego sprzątania oraz pomaga w pozyskaniu dotacji z Urzędu Pracy dla osób, które chciały by otworzyć swój własny biznes. Elite-Clarity to Twoje Centrum Czystości i gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do współpracy!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus